Niezależnie od tego, czy odnawiasz już istniejący dom, czy budujesz nowy, klimatyzacja może będzie doskonałym rozwiązaniem Twoich potrzeb w zakresie chłodzenia i ogrzewania.

Oferujemy montaż klimatyzacji na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego.

Jeśli masz wątpliwości jakie urządzenie wybrać ,gdzie i w jaki sposób je zamontować - prosimy o kontakt - nasze usługi obejmują również doradztwo w zakresie doboru najbardziej efektywnego rozwiązania . 

 

 

Zapraszamy do kontaktu. Możesz nam zaufać.

Montaż i serwis klimatyzacji

Powrót

Wybierając klimatyzację możesz w prosty sposób dostosować własnych potrzeb, niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązania dla pojedynczego pomieszczenia, czy systemu dla kilku pomieszczeń.

Chcąc skutecznie schłodzić jedno pomieszczenie możemy wybrać rozwiązanie typu Split , w którym do jednostki zewnętrznej jest podłączona jedna jednostka wewnętrzna.

 

 

 

Jeżeli myślisz o kilku pomieszczeniach możesz zastosować rozwiązanie typu Multi Spit

 

 

Rozwiązanie to pozwala na schłodzenie lub ogrzanie wiele pomieszczeń, przy zastosowaniu jednej jednostki zewnętrznej.

 

Do jednej jednostki zewnętrznej Multi Split można przyłączyć aż pięć jednostek wewnętrznych — dowolnego typoszeregu lub stylu.

 

Multi Split jest trwałą, lecz kompaktową jednostką, zawierającą mniej rozbudowane okablowanie i instalację rurową, co czyni z niego wspaniałą opcję dla osób dysponujących ograniczoną przestrzenią zewnętrzną. Niska głośność robocza tej jednostki nie zakłóca codziennego życia, ani nie przyczynia się do skażenia hałasem środowiska zewnętrznego.

Na temat rozwiązania Multi Split więcej obejrzysz poniżej: